Łaźnie parowe to pomieszczenia, która cechuje dość wysoka temperatura wahająca się pomiędzy 40-45°C i wilgotność dochodząca nawet do 100%. Bywają często mylone z saunami, są jednak od nich znacznie łagodniejsze i doskonale sprawdzają się wśród osób źle znoszących zbyt wysokie temperatury. W przeciwieństwie do saun można korzystać z nich codziennie.

  Pozytywne oddziaływanie łaźni na organizm

  Kąpiel w łaźni parowej działa relaksująco i odprężająco, zmniejszając napięcie mięśniowe i poprawiając samopoczucie. Wygładza również skórę, działa ujędrniająco, a nawet przyspiesza przemianę materii, wspomagając odchudzanie. Pobyt w łaźni korzystnie oddziałuje na zdrowie – pod wpływem ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne i stabilizuje ciśnienie krwi.

   

  Dodatkowe funkcjonalności i wykończenie

  Możliwe jest zainstalowanie pompy do rozpylania esencji zapachowych, dzięki czemu kąpiele uprzyjemniane są aromaterapią. Wykończenia wykonuje się z ceramiki lub kamienia naturalnego. Planując budowę łaźnie należy pamiętać o tym, by zadbać o dodatkowe pomieszczenie techniczne, w którym zainstalowane zostaną wszystkie urządzenia – jest to konieczne ze względu na stałą obecność pary.

Nasze realizacjeZobacz nasze realizacje
 • Napisz lub zadzwoń w sprawie oferty: tel. 601 961 464

2021 © Naspa - Wszelkie prawa zastrzeżone
Back to top