Groty Solne marki NASPA sprawią, że odczują Państwo pozytywne działanie morskiego klimatu, nie opuszając własnego domu. Wyjątkowy mikroklimat groty niezwykle korzystnie oddziałuje na nasz organizm i niweluje skutki wielu chorób układu oddechowego, astmy, alergii czy nawet nerwic oraz stanów depresyjnych. Oprócz tego poprawia nam samopoczucie oraz zwiększa odporność naszego organizmu.

 

 • Czym jest grota solna?

  Grota solna to specjalnie przystosowane do inhalacji solankowych pomieszczenia, które wykonywane są z naturalnych kostek, brył oraz płyt solnych. Każda grota powinna być wyposażona w tężnię służącą do rozpylania solanki, która jest podstawą do wytworzenia się we wnętrzu pomieszczenia naturalnego inhalatorium leczniczego.

 • Spektakularne i bogate wizualnie wnętrze

  Niezwykłość grot solnych marki NASPA polega nie tylko na ich niepodważalnych, prozdrowotnych właściwościach. Każdą naszą realizację cechuję bogata aranżacja i wyjątkowe wykończenie, na które składają się zarówno kaskady, oczka i tężnie solankowe, jak i drewniane elementy, nastrojowe oświetlenie czy podświetlenie ścian oraz całego wnętrza. Natomiast sufit, imitujących autentyczną szatę naciekową stropu jaskini – czyli stalaktyty – wiernie odtwarza naturalne wnętrze solnej jaskini.

 • Lecznicze właściwości mikroklimatu groty solnej

  Spływająca swobodnie po ścianach tężni solanka podlega intensywnemu parowaniu, nasycając powietrze jodem, bromem oraz całą gamą równie ważnych mikroelementów, takich jak magnez, sód, potas, żelazo etc. Niepowtarzalny mikroklimat sprawia, że pierwiastki te przenikają przez układ oddechowy i skórę do naszego organizmu.

 • Nowoczesne i komfortowe rozwiązania w grotach solnych

  W grotach solnych NASPA zapewniamy także wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak np. system klimatyzacji i przewietrzenia, nagłośnienie, monitoring czy nawet kącik zabaw dla dzieci.  

 • Napisz lub zadzwoń w sprawie oferty: tel. 601 961 464

2023 © Naspa - Wszelkie prawa zastrzeżone
design: grafiQa.pl | cms by Quick.Cms
Back to top